Контактный гриль DSP KB1054 черный
Фото 7 |
DSP KB1054 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог DSP 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели DSP.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить DSP KB1054 черный
Все цены 7 →Гриль електричний контактний притискний DSP 750W для приготування м'яса, р | 1 490 грн. |
Електричний гриль DSP KB1054 Контактний 750 W притискний - електро-гриль д | 1 899 грн. |
Гриль притискний DSP KB1054 750W GRL11383 (296301) | 1 899 грн. |
Гриль притискний DSP Потужність 750 Вт, антипригарне покриття, чорний (KB- | 1 349 грн. |
Електричний гриль 90° DSP KB1054 750W 2315 см Домашній гриль Електрогриль | 1 534 грн. |
Гриль притискний DSP KB-1054 750W, Електрогриль для стейків з антипригарни | 1 099 грн. |
Гриль притискний для стейків з антипригарним покриттям DSP KB-1054 чорний | 1 247 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →