Телевізор LG OLED55B4
Фото - Телевізор LG OLED55B4
Відео 1Фото 11
LG OLED55B4
Екран:55 ", 3840x2160 пікс., 100/120 Гц
Картинка:FreeSync, Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Всі характеристики
Характеристики OLED55B4
Колір
Розмір діагоналі55 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / webOS 24 /
ПроцесорLG α 8
Дисплей
МатрицяOLED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Upscalingдо 4K
Частота зміни кадрів100/120 Гц
Підтримка HDRHDR10, Dolby Vision
AMD сумісністьAMD FreeSync Premium
NVIDIA сумісністьG-Sync Compatible
Мультимедіа
Потужність звуку20 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Atmos, Dolby AC-4, Dolby Digital (AC3)
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Картинка в картинці
Функції та можливості
Функції та можливостіAirPlay 2
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth v5.1
керування голосом
Amazon Alexa
Google Assistant
Роз'єми
HDMI4 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMIVRR, HGIG, ALLM, CEC, eARC, QMS
ВходиUSB-А 2 шт. / v2.0 /
LAN
Виходиоптичний
Інше
Настінне кріпленняVESA 300x200 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність83 Вт / 142 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)G
Габарити (ШхВхГ)1228x772x235 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)1228x708x46 мм
Вага14.5 кг / 14.3 кг без підставки /
Офіційний сайтlg.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2024
Маркування виробника
OLED55B42LA
OLED55B43LA
OLED55B46LA
Ще
OLED55B4PUA
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Купити LG OLED55B4
Усі ціни 6 →
Lg oled55b4
I-sklad.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
ТелевІзор LG OLED 55B4 (OLED55B46LA) OLED55B46LA
Офіційний партнер LG
Moyo.ua
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Телевізор LG OLED55B4
Розмір діагоналі    55 " Операційна система    Smart TV (власна система) / webOS 24 / Процесор    LG α 8 Дисплей Матр... щеиця    OLED Покриття екрана    глянцеве Роздільна здатність    3840x2160 пікс Upscaling    до 4K Частота зміни кадрів    120 Гц Підтримка HDR    HDR10, Dolby Vision AMD сумісність    AMD FreeSync Premium NVIDIA сумісність    G-Sync Мультимедіа Потужність звуку    20 Вт Кількість динаміків    2 шт
Strongmart.com.uaЗ нами 4 роки
Гарантія: 12 міс. від магазину
LG OLED55B4
Hi-tech.com.uaЗ нами більше 10-ти років
Телевізор LG OLED55B43LA 4K WebOS TV Dolby Vision 120Hz
Diagonal.in.uaЗ нами 4 роки
(Ужгород)
Телевізор LG OLED 55 OLED55B4
Телевізор LG OLED55B4 - це справжній шедевр у світі домашніх розваг. Він обладнаний панеллю 4K OLED, що забезпечує розділ... щеьну здатність 3840x2160 і частоту оновлення 120Hz. Це гарантує яскраву та чітку картинку з дуже широкою гаму кольорів, завдяки технології OLED Color. Однією з ключових особливостей видно є AI α8 4K Processor, який покращує якість зображення завдяки інтелектуальному масштабуванню та