Аудіосистема LG XBOOM RNC5
![]() |
Ефектна й багатофункціональна моноблочна бездротова аудіосистема високої потужності з живленням від мережі, вбудованим Bluetooth-адаптером для прямого відтворення музики з гаджетів, портом USB для програвання аудіофайлів із накопичувачів, FM-тюнером з підтримкою цифрового стандарту DAB/DAB+, динамічним RGB LED-підсвічуванням, мікрофонними та інструментальними входами, а також захистом від вологи класу IPX4.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для користувачів, яким потрібна універсальна аудіосистема для вечірок і розважальних заходів. Акустична система LG XBOOM RNC5 ідеально підійде тим, хто хоче отримати потужний звук, стильний дизайн і широкі мультимедійні можливості без необхідності придбавати окремі компоненти. Порівняно з професійними системами подібної функціональності, ця модель простіша у використанні та доступніша за ціною, але при цьому має достатню потужність і підтримує всі необхідні функції. Аудіоефекти та DJ-функції дозволяють створювати власні ремікси. Підтримка режиму караоке, включно з функцією приглушення вокалу у треках, робить її повноцінним центром мультимедійних розваг.
|
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Купити LG XBOOM RNC5
Акустика LG XBOOM RNC5 | 9 405 грн. |
| 9 299 грн. |
Мобільна акустична система LG Xboom RNC5 | 9 408 грн. |
| 9 402 грн. | ![]() |