Каталог   /   Аудіотехніка   /   Аудіосистеми   /   LG

Аудіосистема LG XBOOM RNC5

Фото - Аудіосистема LG XBOOM RNC5
Відео 3Фото 9
LG XBOOM RNC5
Тип:для вечірок
Кількість каналів:1.0
Потужність системи:300 Вт
Носії:USB
Габарити системи:685х330х344 мм
Вага:13.8 кг

Ефектна й багатофункціональна моноблочна бездротова аудіосистема високої потужності з живленням від мережі, вбудованим Bluetooth-адаптером для прямого відтворення музики з гаджетів, портом USB для програвання аудіофайлів із накопичувачів, FM-тюнером з підтримкою цифрового стандарту DAB/DAB+, динамічним RGB LED-підсвічуванням, мікрофонними та інструментальними входами, а також захистом від вологи класу IPX4.

Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для користувачів, яким потрібна універсальна аудіосистема для вечірок і розважальних заходів. Акустична система LG XBOOM RNC5 ідеально підійде тим, хто хоче отримати потужний звук, стильний дизайн і широкі мультимедійні можливості без необхідності придбавати окремі компоненти. Порівняно з професійними системами подібної функціональності, ця модель простіша у використанні та доступніша за ціною, але при цьому має достатню потужність і підтримує всі необхідні функції. Аудіоефекти та DJ-функції дозволяють створювати власні ремікси. Підтримка режиму караоке, включно з функцією приглушення вокалу у треках, робить її повноцінним центром мультимедійних розваг.

Всі характеристики
Характеристики XBOOM RNC5
Колір
Призначеннядля вечірок
Кількість каналів1.0
Відтворення
НосіїUSB-порт
Радіо
Діапазони тюнераFM
DAB+
Технічні хар-ки
Потужність системи300 Вт
Кількість смуг2
Фазоінвертор
Еквалайзер
Bass Boost
Інтерфейси і можливості
ІнтерфейсиBluetooth
Синхронізація колонокTWS
Додатковокараоке
Роз'єми
Входиmini-Jack (3.5 мм)
під мікрофон
інструментальний
Інше
Світлові ефекти
пульт ДК
Габарити (ВхШхГ)685х330х344 мм
Вага13.8 кг
Дата додавання на E-Katalogлютий 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.

Купити LG XBOOM RNC5

Акустика LG XBOOM RNC5

Виробник - LG;Живлення - мережа;Інтерфейс - Bluetooth, USB;Формат акустики - 1.0;Матеріал корпуса - пластик;Колір - чорний;Сумарна потужність - 300;Особливості - регулятор гучності зверху, еквалайзер ;Додатково - світлові ефекти, FM-радіо (тюнер), караоке, посилення басу BassBoost, підтримка аудіокодеків Bluetooth SBC, AAC;Розміри (ШхВхГ) - 330x685... щеx344 ;Вага - 13,8;
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
9 405 грн.

LG XBOOM RNC5 Black (RNC5.DEUSLLK)

Tehnomart.comЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
9 299 грн.

Мобільна акустична система LG Xboom RNC5

Мобільна акустична система LG Xboom RNC5 поєднує потужне звучання та мобільність: Bluetooth для бездротового підключення, функція підсилення басу та еквалайзер для глибокого й збалансованого звуку, вбудоване FM-радіо з пам'яттю до 50 станцій і сумісність з додатком LG XBOOM для віддаленого керування; передбачені USB‑порт, вхід для мікрофона і гітар... щеи, будильник і таймер увімкнення/вимкнення; компактний чорний корпус (330×685×344 мм, 13,8 кг) підходить для вечірок, виїздів на природу та домашнього використання, працює від мережі 220–240 В; не підтримує відтворення дисків, Wi‑Fi, NFC, AirPlay, DLNA та цифрові аудіо виходи.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
9 408 грн.

Мобільна акустична система LG Xboom RNC5

Мобільна акустична система LG Xboom RNC5 побудована для створення потужного та якісного звуку під час будь-яких заходів. Вона підтримує популярні аудіо формати MP3 та WMA, має вбудований радіо з пам’яттю на 50 станцій, а також сумісна з Apple. Система оснащена функцією посилення басів та еквалайзером для налаштування звучання за бажанням. Вбудовани... щей таймер, будильник та режим Auto DJ
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
9 402 грн.

Динаміка цін на LG XBOOM RNC5

Відеоогляди