WEB-камера Logitech HD Webcam C270 (960-001063)
![]() |
Logitech HD Webcam C270 |
|
Вебкамера середнього рівня. Розрахована на комп'ютери, оснащена вбудованим мікрофоном і кріпленням на монітор. Має роздільна здатність 1,3 Мп, програмна обробка дозволяє збільшити його до 3 Мп. З додаткових можливостей — індикатор активності. Однією з особливостей є дизайн: випускається в 7 кольорах, з яких 6 мають оригінальне оформлення з власним візерунком. Підключення та живлення по USB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech HD Webcam C270
Усі ціни 137 →Веб-камера Logitech C270 HD (960-001063) 960-001063 | 1 399 грн. |
Веб-камера Logitech C270i IPTV HD Webcam с микрофоном для ПК, ноутбуков и Android-устройств / 1280×720 / USB 2.0 / Черный (9 | 1 047 грн. |
| 1 436 грн. |
Web-камера LOGITECH C270 EMEA 960-001063 | 1 399 грн. | ![]() |
Веб-камера Logitech HD Webcam C270 (960-001063) 960-001063 | 1 394 грн. | ![]() |
3 3 18 54 |
Супер камера! Працює вже 10 років! Навіть піксель 4 не передає такі зображення та звук при розмові. Мікрофон з відстані кілька метрів передає чітко кожне слово хоч шепотіти можна. Зображення природне та об'ємне. Ідеальна річ для якісної відеоконференції. Жодний смарт такого не дозволити. Якість звуку та відео. Нема і не може бути. |
Обійшлася в 935 рублів, з урахуванням бонусів у Мвідео.
Кому цікаво, дивіться мій огляд на цю камеру: https://youtu. -Гарна вебка за свої гроші
-Відмінний, чутливий мікрофон -Хороша якість картинки, навіть при звичайному денному освітленні За такі гроші не виявлено |
Добре для домашнього пк але в 2020 році краще подумати Ціна, сектор включення камери, співвідношення ціна якості Якість відеокамери і час роботи близько року далі просто чорний екран |
Класичний форм-фактор
C270 є однією з найбільш відомих і добре перевірених вебок в асортименті Logitech. Вона зроблена в класичному для веб-камер форм-факторі, через що добре підходить для кріплення на монітор або ноутбук. Її головна краса в простоті і безвідмовності: швидко підключається автоматично налаштовується, працює з усіма популярними операційками і не вередує у відповідальний момент.
Лише найнеобхідніше
Камера пропонує найнеобхідніші функції: знімає відео в чесному дозволі 1280x720 і пристойній якості, у неї тлумачний мікрофон c шумодавом і цікавий пакет додаткового софта Logitech Webcam Software. З його допомогою ви можете знімати фотографії та відео, відразу ж викладати їх в соцмережах, змінювати налаштування камери (експозиція, яскравість, контрастність), використовувати відстеження особи або активувати функцію виявлення руху, коли камера починає стежити за тобою, щоб особа перебувала в центрі об'єктива. Правда, тут мимоволі згадуєш Оруела з його великим братом, але все ж функція буває корисною.
Незручне кріплення
Єдине, нас засмутила невдала система кріплення. По-перше, вона дозволяє повернути камеру тільки по горизонталі, по-друге, воно не виглядає міцним. Якщо потрібно один раз і назавжди повісити її на монітор і забути, то все ок. Якщо ж ви плануєте використовувати її з декількома пристроями, то нестійке кріплення доведеться двічі перевіряти, щоб вебка ненароком не звалилася з монітора.