Рушникосушарка MARIO Classic 630x900 (1.1.0110.01.P)
![]() | Порівняти ціни 6 → |
Модифікації MARIO Classic 19
Характеристики
MARIO Classic 630x900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MARIO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MARIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки MARIO Classic 630x900:
- Може бути обладнаний електричним теном (300W)
- Різьбове з'єднання G1/2 (дюйм)
Де купити MARIO Classic 630x900
Колір:
Сортувати
Рушникосушарка водяна Mario Класик 900х630 / 600 мм 1.1.0110.01.P | 6 505 грн. |
![]() | Полотенцесушитель Mario Классик 900x630/600 | 7 680 грн. |
![]() | Mario Водяна рушникосушарка Mario Классик 900x630/600 - 1.1.0110.01.P | 7 680 грн. |
Рушникосушка Mario Класік 900х630/600 (4820111350124) | 7 680 грн. |
Водяна рушникосушарка Класік 900x630/600 (4820111350124) 1.1.0110.01.P 1.1.0110.01.P | 7 680 грн. |
![]() | Полотенцесушитель Mario Класик 900х630/600, 1.1.0110.01.P | 6 975 грн. |
Відеоогляди
Рекомендуємо