Каталог   /   Дім і ремонт   /   Текстиль   /   Матраци   /   Matroluxe

Матрац Matroluxe Mons 140x190

Фото - Матрац Matroluxe Mons 140x190
Matroluxe Mons 140x190
Тип
безпружинний
Жорсткість
висока (5)
Кількість шарів
2 шт.
Наповнювач
піна (Memory Foam, Air Foam)
Макс. навантаження (1 місце)
140 кг
Додатково
ефект пам'яті
Країна-виробник
Україна
Висота
20 см
Дата додавання на E-Katalog
червень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.

Купити Matroluxe Mons 140x190

Матрас Matroluxe Mons 140х190 + наматрасник

Матрас Matroluxe Mons Наполнение: - Чехол съёмный (стрейч прошит льном) - Memory foam - Air foam - Чехол с... щеъёмный (стрейч прошит льном) Особенности: - Двусторонний - Жесткость: 3/4 жёсткий - Высота 20 см. - Нагрузка на спальное место до 140 кг.
Mebelino.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
10 661 грн.

Матрац ортопедичний Mons/Монс 140x190 см (111542)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Мій Дім З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 462 грн.

Безпружинний ортопедичний матрац Matro (MatroLuxe) Mons/Монс 140x190 см (0018464841)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MTR З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
11 460 грн.

Матрац Matroluxe Belgian technologies Mons / Монс 140x190

Маркетплейс: Rozetka.ua  На добраніч З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
11 411 грн.

Матрац ортопедичний Matroluxe MONS МОНС 140x190 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  Maxi-House З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
13 754 грн.

Динаміка цін на Matroluxe Mons 140x190

Модификації Matroluxe Mons 140x190

Ціни на Matroluxe Mons 140x190
Matroluxe Mons 70x190 від 5 759 грн.4 пропозиції
Matroluxe Mons 80x190 від 6 431 грн.5 пропозицій
Matroluxe Mons 80x200 від 6 623 грн.5 пропозицій
Matroluxe Mons 90x190 від 7 198 грн.5 пропозицій
Matroluxe Mons 90x200 від 7 391 грн.5 пропозицій
Matroluxe Mons 120x190 від 9 117 грн.5 пропозицій
Matroluxe Mons 120x200 від 9 406 грн.5 пропозицій
Matroluxe Mons 140x190 від 10 462 грн.5 пропозицій
Matroluxe Mons 140x200 від 10 749 грн.5 пропозицій
Matroluxe Mons 150x190 від 11 038 грн.5 пропозицій
Matroluxe Mons 150x200 від 11 325 грн.5 пропозицій
Matroluxe Mons 160x190 від 11 709 грн.5 пропозицій
Matroluxe Mons 160x200 від 11 997 грн.5 пропозицій
Matroluxe Mons 180x190 від 13 245 грн.5 пропозицій
Matroluxe Mons 180x200 від 13 629 грн.5 пропозицій