Матрац Matroluxe Rulle Extra Kokos 150x200
![]() | Купити! Матрац Matro Lite Price Rulle Extra/Руллє екстра кокос 150x200 см (0024663483)Маркетплейс: Rozetka.ua MTRЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись |
Matroluxe Rulle Extra Kokos 150x200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості

Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Модификації Matroluxe Rulle Extra Kokos 150x200
| Ціни на Matroluxe Rulle Extra Kokos 150x200 |
|---|---|---|---|---|
| Matroluxe Rulle Extra Kokos 70x190 | від 4 209 грн. | 1 пропозиція | ||
| Matroluxe Rulle Extra Kokos 80x190 | від 4 736 грн. | 1 пропозиція | ||
| Matroluxe Rulle Extra Kokos 80x200 | від 4 856 грн. | 1 пропозиція | ||
| Matroluxe Rulle Extra Kokos 90x190 | від 5 263 грн. | 1 пропозиція | ||
| Matroluxe Rulle Extra Kokos 90x200 | від 5 394 грн. | 1 пропозиція | ||
| Matroluxe Rulle Extra Kokos 120x190 | від 6 709 грн. | 1 пропозиція | ||
| Matroluxe Rulle Extra Kokos 120x200 | від 6 878 грн. | 1 пропозиція | ||
| Matroluxe Rulle Extra Kokos 140x190 | від 7 716 грн. | 1 пропозиція | ||
| Matroluxe Rulle Extra Kokos 140x200 | від 7 911 грн. | 1 пропозиція | ||
| Matroluxe Rulle Extra Kokos 150x190 | від 8 141 грн. | 1 пропозиція | ||
| Matroluxe Rulle Extra Kokos 150x200 | від 8 346 грн. | 1 пропозиція | ||
| Matroluxe Rulle Extra Kokos 160x190 | від 8 629 грн. | 1 пропозиція | ||
| Matroluxe Rulle Extra Kokos 160x200 | від 8 800 грн. | 1 пропозиція | ||
| Matroluxe Rulle Extra Kokos 180x190 | від 9 750 грн. | 1 пропозиція | ||
| Matroluxe Rulle Extra Kokos 180x200 | від 10 000 грн. | 1 пропозиція | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →