Прожектор Metabo BSA 14.4-18 LED (602111850)
Фото 5 |
Metabo BSA 14.4-18 LED |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Metabo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Metabo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Metabo BSA 14.4-18 LED
Акумуляторний будівельний ліхтар Metabo BSA 14.4-18 LED 602111850 | 3 599 грн. |
Прожектор светодиодный Metabo BSA 14.4-18 LED (316093160) - без аккумулято | 2 399 грн. |
Акумуляторний будівельний прожектор Metabo BSA 14.4-18 LED, без акб 316093 | 2 399 грн. |
Акумуляторний ліхтар Metabo BSA 14.4-18 LED + штатив 690728000 | 8 440 грн. |
Акумуляторний будівельний прожектор Metabo BSA 14.4-18 LED без акб 3160931 | 2 399 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →