Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Мангали та грилі   /   Metalzavod

Мангал / гриль Metalzavod MD15-3

Фото - Мангал / гриль Metalzavod MD15-3
Фото 4
Metalzavod MD15-3
Тип
мангал
Паливо (джерело)
вугілля (тверде паливо)
Конструкція
стаціонарна
Ємність шампурів
15 шт.
Функції та можливості
місце для дрів / балона
Форма
прямокутна
Товщина стінки
3 мм
Висота
945 мм
Розміри (ШхД)
1160х395 мм
Вага
34 кг
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metalzavod 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metalzavod.

Купити Metalzavod MD15-3

Усі ціни 7 →

Мангал Metalzavod на 15 шампурів 3 мм на дровниці (MD15-3)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 540 грн.

Мангал Metalzavod на 15 шампурів 3 мм на дровниці (MD15-3)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kid Kip З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 400 грн.

Мангал Metalzavod MD15-3 на 15 шампурів 3 мм на дровниці

Маркетплейс: Rozetka.ua  One Top1 З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 900 грн.

Мангал Mzavod Гефест на 15 шампурів 3мм на дровниці (MD15-3)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Metall_Safe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Мангал із дровницею MZavod MD15-3 на 15 шампурів 3 мм чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Stuff2You З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 200 грн.

Мангал Metalzavod MD15-3 на 15 шампурів 3 мм на дровниці

Маркетплейс: Rozetka.ua  Sportler З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 050 грн.

Мангал Metalzavod MD15-3 на 15 шампурів 3 мм на дровниці Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Міра З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 089 грн.

Динаміка цін на Metalzavod MD15-3