Мангал / барбекю Vesuvi Classik 1000
Vesuvi Classik 1000 12 шампурів16 шампурів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vesuvi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vesuvi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vesuvi Classik 1000
Мангал Vesuvi Classik 1000 3 мм на 16 шампурів (MVCLASS1000) | 7 499 грн. |
Мангал «Vesuvi» стаціонарний Classik 1000 - 3 мм (на 16 шампурів) | 6 899 грн. |
МАНГАЛ VESUVI CLASSIK 1000 3MM | 8 636 грн. |
Модификації Vesuvi Classik 1000
Ціни на Vesuvi Classik 1000 |
---|---|---|---|---|
Vesuvi Classik 800 | від 4 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Vesuvi Classik 1000 | від 6 899 грн. | 3 пропозиції |