Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мережеве обладнання   /   Wi-Fi обладнання   /   MikroTik

Роутер MikroTik KNOT (RB924i-2nD-BT5&BG77)

Фото - Wi-Fi адаптер MikroTik KNOT
Відео 6Фото 5
MikroTik KNOT
WAN:Ethernet, SIM-карта
Підключення:LAN 2 порти, 100 Мбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
Антени і сигнал:22 dBm, 2 антен(и), незнімні
Додатково підключається 1 антена для Bluetooth і 1 для GPS. Пристрій може бути шлюзом для датчиків розумного будинку. Оснащується портом RS485. Робота з Modbus. 1xMicro USB.
Всі характеристики
Характеристики KNOT
Колір
Тип пристроюроутер
Вхід даних (WAN-port)Ethernet (RJ45)
SIM-карта / Nano SIM /
Бездротове з'єднання Wi-Fi
Стандарти Wi-FiWi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Частотний діапазон2.4 ГГц
Макс. швидкість при 2.4 ГГц300 Мбіт/с
Підключення LAN
LAN2 порти
100 Мбіт/сек
Антена і передавач
Wi-Fi антен2 шт.
Тип антенвнутрішня
Коефіцієнт підсилення1.5 dBi
Антен на 2.4 ГГц2 шт.
Потужність передавача22 dBm
Потужність сигналу 2.4 ГГц22 dBm
Апаратна частина
ПроцесорQualcomm QCA9531
Кількість ядер1
Тактова частота0.65 ГГц
Оперативна пам'ять64 МБ
Flash-пам'ять16 МБ
Функції
Функції та можливостіBluetooth v5.2
NAT
мережевий екран (Firewall)
CLI (Telnet)
ДодатковоDHCP-сервер
підтримка VPN
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Безпека
Стандарти безпекиWPA
WEP
WPA2
Інше
PoE (вхід)802.3at / 802.3af без PoE out /
PoE (вихід)пасивний
Споживана потужність18 Вт
Робоча температура-40 °C ~ +70 °C
Габарити122x87x26 мм
Офіційний сайтmikrotik.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2022
Маркування виробника
RB924i-2nD-BT5&BG77

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.

Купити MikroTik KNOT

Усі ціни 38 →

Mikrotik Точка доступу Mikrotik KNOT (RB924i-2nD-BT5&BG77)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
4 699 грн.

Бездротовий маршрутизатор MikroTik KNOT Embedded LTE4 (EC25-EU&KNe) EC25-EU&KNe

Промисловий LTE/BLE/GNSS зв`язок, який підходить для будь-яких умов. Спочатку розроблена для кофемашин та торгових автоматів,... щевона ідеально підходить для всіх видів промислової автоматизації. KNOT Embedded LTE4 - це мініатюрний, але потужний промисловий LTE-шлюз, розроблений для інтеграторів, фахівців з автоматизації та розробників IoT-систем. Він міститься в обмеженому просторі, встановлюється безпосередньо на DIN-рейку та забезпечує надійне з`єднання LTE Cat4 з підтримкою Bluetooth та GNSS. Використовуйте його як основний шлюз, резервний канал або вузл збору даних IoT — все працює на базі RouterOS для максимальної гнучкості.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
4 063 грн.

Маршрутизатор Mikrotik KNOT (RB924i-2nD-BT5&BG77) RB924i-2nD-BT5&BG77

+ 105 балів ITbox, n, g, b, 300 Мбіт/с, 10/100BASE-TX Ethernet, LAN - 2, MicroUSB, Nano SIM, RS485, 1 шт
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
4 458 грн.

Mikrotik KNOT (RB924i-2nD-BT5&BG77) Шлюз RB924i-2nD-BT5&BG77

MikroTik KNOT або RB924i-2nD-BT5&BG77 є шлюзом Інтернету речей, щоб була можливість використовувати найбільш універсальні та... щеекономічні налаштування. Завданням IoT шлюзу полягає у виконанні великої кількості функцій, включаючи об'єднання десятків датчиків або різноманітних інтелектуальних пристроїв. За допомогою KNOT можна вести контроль за вбудованими GPIO, реалізувати перетворення протоколу
Ntools.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
4 071 грн.

Mikrotik RB924i-2nD-BT5&BG77

Маршрутизатор Mikrotik KNOT (RB924i-2nD-BT5&BG77) – еталон новаторського підходу до мережевих рішень для Інтернету речей. Цей... щепристрій вражає своєю універсальністю, підтримуючи режими Wi-Fi, 3G та 4G маршрутизатора, що надає вам свободу обирати найзручніший спосіб підключення. Із потужним процесором QCA9531 та 64 Мб оперативної пам'яті, він забезпечує стабільну роботу навіть за значного
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
4 633 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на MikroTik KNOT

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди