Роутер MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN
Відео 6Фото 14 |
Високопродуктивний гігабітний 24-портовий керований комутатор 3-го рівня (Layer 3) з SFP-портом для підключення оптоволокна і вбудованою точкою доступу Wi-Fi 4, що функціонує в діапазоні 2,4 ГГц. Належить до моделей сімейства Cloud Core SWITCH зразка 2016 року. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, розрахований на використання в мережах великих підприємств або провайдерів, де нарівні з високою продуктивністю, потрібен великий додатковий функціонал і предьявляются підвищені вимоги до надійності обладнання.
Завдяки значній кількості портів, а також підтримці оптичних і бездротових підключень, комутатор MikroTik CRS125-24G-1S-2HND-IN є універсальним засобом для розгортання не тільки великих дротових, але і бездротових і оптичних мереж. Ця модель працює під управлінням фірмової мережевої операційної системи Mikrotik RouterOS v6 Level 5, спеціально адаптованої для обладнання на базі багатоядерних процесорів. Тому, можливості цього комутатора лежать далеко за межами більшості звичайних пристроїв аналогічного класу. Окремо варто згадати Wi-Fi точку доступу з радіомодулем вражаючої потужності (максимально до 30 dBm або до 1 Вт). У верхній частині корпусу є сенсорний екран, що відображає завантаження процесора і мережевих інтерфейсів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Купити MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN
Усі ціни 7 →Маршрутизатор (точка доступу) MIKROTIK , CLOUD SWITCH 125-24G-2HND-1S-IN, | 10 865 грн. |
Комутатор керований MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN | 9 919 грн. |
MIKROTIK , CLOUD SWITCH 125-24G-2HND-1S-IN, (CRS125-24G-1S-2HnD-IN) | 10 600 грн. |
MIKROTIK , CLOUD SWITCH 125-24G-2HND-1S-IN, (CRS125-24G-1S-2HnD-IN) | 10 865 грн. |
MIKROTIK , CLOUD SWITCH 125-24G-2HND-1S-IN, (CRS125-24G-1S-2HnD-IN) | 11 130 грн. |
Комутатор керований MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN | 9 909 грн. |
Коммутатор управляемый Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN | 9 770 грн. |