Роутер MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN
Відео 10Фото 8 |
Високошвидкісний офісний дводіапазонний бездротовий маршрутизатор з десятьма (!) Gigabit Ethernet LAN-портами, можливістю підключення до оптичної лінії і підтримкою Dual WAN. Виробником позиціонується як професійне рішення для невеликих і середніх офісів, більша частина пристроїв в яких підключаються по бездротовому інтерфейсу Wi-Fi. Завдяки високій потужності передавача і чотирьом всеспрямованим антен, може створювати велике і сталий бездротове покриття.
В основі пристрою використаний високопродуктивний 4-ядерний процесор Alpine AL21400, що працює у зв'язці з 1 Гб ОЗП і 512 Гб Флеш-пам'яті під управлінням RouterOS. Настільки потужна платформа забезпечує вражаючу функціональність роутера MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN і гнучкість налаштувань. Крім застосування динамічної маршрутизації, виконання функцій брандмауера, роботи з VPN-трафіком, балансуванням навантаження, апаратним прискоренням IP Sec і моніторингом в реальному часі, пристрій дає можливість організувати швидкісне надійне підключення до глобальної мережі за допомогою двох WAN портів. Роутер забезпечує чудову швидкість передачі даних в кабельній мережі (до 1 Гбіт/с) і бездротових Wi-Fi діапазонах 2,4 ГГц (до 300 Мбіт/с) і 5 ГГц (до 1733 Мбіт/с). Підтримує технологію Power-over-Ethernet (PoE).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Купити MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN
Усі ціни 75 →Mikrotik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN | 9 944 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik RB4011iGS5HacQ2HnD-IN | 10 222 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi Mikrotik RB4011iGS + 5HacQ2HnD-IN | 10 671 грн. |
Mikrotik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN Маршрутизатор | 10 200 грн. |
Wi-Fi Роутер MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN (AC2000, 4x1.4 GHz/1Gb, 10x1G | 10 435 грн. |