Електрочайник MPM MCZ-126/B білий
![]() |
MPM MCZ-126/B |
|
Ця модель відзначається поєднанням кількох практичних рішень у компактному виконанні — двошаровою конструкцією корпусу, повністю знімною кришкою і декоративним підсвічуванням. Подвійні стінки створюють повітряну прошарок між внутрішнім і зовнішнім шарами пластику, завдяки чому зовнішня поверхня залишається теплою навіть під час кипіння води всередині, що знижує ймовірність опіків при випадковому дотику і робить використання безпечнішим.
Знімна кришка забезпечує широкий доступ до внутрішньої камери, суттєво спрощуючи процес наповнення водою і подальше очищення від накипу в порівнянні з відкидними механізмами. Вбудоване підсвічування додає візуальний ефект під час роботи і водночас служить індикатором активного нагрівання. Важливою деталлю електрочайника MPM MCZ-126/B є використання термостата британської компанії Strix — визнаного виробника керуючих елементів для нагрівальних приладів, що свідчить про надійність температурного контролю і довговічність пристрою.
Об'єм резервуара становить 1,5 літра, що оптимально для невеликих сімей або індивідуального використання, а потужність 2200 Вт забезпечує швидке доведення води до кипіння, незважаючи на відносно компактний розмір. Схований нагрівальний елемент спрощує догляд за внутрішньою поверхнею. Індикатор рівня води дозволяє контролювати кількість рідини перед увімкненням. Пластиковий корпус робить пристрій легким і зручним у повсякденному використанні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Купити MPM MCZ-126/B білий
Усі ціни 28 →| 1 199 грн. | ![]() |
| 1 051 грн. |
Електрочайник Mpm MCZ-126/B | 1 186 грн. | ![]() |
| 1 056 грн. |
| 1 199 грн. |
Модификації MPM MCZ-126/B
| Ціни на MPM MCZ-126/B |
|---|---|---|---|---|
| MPM MCZ-126/B1 бежевий | від 1 070 грн. | 12 пропозицій | ||
| MPM MCZ-126/B білий | від 979 грн. | 28 пропозицій | ||
| MPM MCZ-126/Z зелений | від 1 132 грн. | 13 пропозицій | ||
| MPM MCZ-126/C чорний | від 1 070 грн. | 11 пропозицій | ||