Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Електрочайники   /   Adler

Електрочайник Adler AD 1305WS нержавіюча сталь

Фото - Електрочайник Adler AD 1305WS нержавіюча сталь
Відео 1Фото 13
Adler AD 1305WS
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
1.7 л
Споживана потужність
2200 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
+
Терморегулятор
Регулювання температури
40 – 100 °C
Підтримка t° (чайник)
/ до 2 годин /
Термометр
Відкривання кришки кнопкою
Звуковий сигнал закипання
Подвійні стінки
Дисплей
Матеріал
пластик зі склом
Довжина кабелю
0.7 м
Джерело живлення
230 В
Габарити
25x21х15.5 см
Офіційний сайт
adler.com.pl
Дата додавання на E-Katalog
травень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Як вибрати електрочайникГоловні критерії вибору та рекомендації щодо пошуку кращого електрочайника

Купити Adler AD 1305WS нержавіюча сталь

Усі ціни 13 →

Електрочайник ADLER AD 1305 white silver (AD1305WS) AD1305WS

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
1 399 грн.

Електрочайник Adler AD1305WS

Texnoshop.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
1 330 грн.

Електрочайник Adler AD 1305WG

Електрочайник Adler AD 1305WG поєднує сучасний стиль і функціональність, забезпечуючи зручне й швидке приготування напоїв. Мо... щедель має об’єм 1,7 літра та потужність 2200 Вт, що дозволяє закип’ятити воду за лічені хвилини. П’ять запрограмованих температурних режимів від 40°C до 100°C ідеально підходять для різних видів чаю, кави та дитячих сумішей. Сенсорне управління з кольоровим LED-дисплеєм робить використання інтуїтивно зрозумілим, а функція підтримки температури протягом 2 годин зберігає воду гарячою. Вбудований фільтр затримує вапняні відкладення, покращуючи смак напоїв, а плоский нагрівальний елемент зі сталі забезпечує швидке та рівномірне нагрівання. Обертова підставка на 360° і схованка для шнура підвищують комфорт експлуатації та зручність зберігання. Надійні матеріали та сучасні технології забезпечують довготривалу службу пристрою, а автоматичне відключення та звуковий сигнал гарантують безпеку під час роботи. Adler AD 1305WG стане практичним і стильним доповненням будь-якої кухні, допомагаючи насолоджуватися улюбленими напоями з максимальним комфортом.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 763 грн.

Електрочайник Adler AD 1305 white silver 1850-2200Вт/ 1.7л/ скло/ встановлення температури/ AD1305WS

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись

Чайник зі світлодіодним підсвічуванням та контролем температури 1,7L Adler AD 1305 white silver

Маркетплейс: Rozetka.ua  EzoniX З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 450 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Adler AD 1305WS нержавіюча сталь

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Adler AD 1305WS

Ціни на Adler AD 1305WS
Adler AD 1305WG білийвід 1 016 грн.35 пропозицій
Adler AD 1305WS нержавіюча стальвід 1 229 грн.13 пропозицій
Adler AD 1305BS сріблястийвід 1 229 грн.40 пропозицій
Adler AD 1305GS сірийвід 1 059 грн.36 пропозицій
Adler AD 1305BG чорнийвід 1 016 грн.27 пропозицій
Відеоогляди