Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Електрочайники   /   MPM

Електрочайник MPM MCZ-126/C чорний

Фото - Електрочайник MPM MCZ-126/C чорний
Відео 1Фото 10
MPM MCZ-126/C
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
1.5 л
Споживана потужність
2200 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
+
Знімна кришка
Подвійні стінки
Контролер
Strix
Підсвічування
Матеріал
пластик зі склом
Джерело живлення
230 В
Офіційний сайт
mpm.pl
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Як вибрати електрочайникГоловні критерії вибору та рекомендації щодо пошуку кращого електрочайника

Купити MPM MCZ-126/C чорний

Усі ціни 11 →

Чайник MPM MCZ-126/C

Потужність: 2200 Вт, матеріал корпусу: внутрішня колба - скло, ззовні - пластик, пластик, об'єм 1.5 л, індикатор рівня вод... щеи з шкалою, підсвітка всередині чайника.
Euro-technika.com.uaЗ нами 8 років
(Львів)
Поскаржитись
1 070 грн.

Електрочайник MPM MCZ-126/C

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 229 грн.

Електрочайник MPM MCZ-126/C

Foroom.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
1 144 грн.

Електрочайник MPM MCZ-126/C

Електрочайник MPM MCZ-126/C — скляний внутрішній корпус і подвійні стінки забезпечують чистий смак напоїв, кращу теплоізоляці... щею та менший шум під час кип’ятіння; потужність 1500 Вт і об’єм 1,5 л дозволяють швидко закип’ятити потрібну кількість води для сім’ї чи офісу; прихована плоска нагрівальна спіраль полегшує очищення, двосторонній індикатор рівня з поділкою дає точне наповнення, а знімна кришка спрощує налив і догляд; обертове підставне кріплення 360° забезпечує зручність встановлення, антислизька підстава підвищує стійкість, синє підсвічування під час роботи інформує про режим нагріву; корпус зі скла й пластику поєднує сучасний вигляд і практичність для щоденного використання.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
1 824 грн.

Електрочайник MPM MCZ-126/C

Smartmag.biz.uaЗ нами 7 років
(Львів)
Поскаржитись
1 200 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на MPM MCZ-126/C чорний

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації MPM MCZ-126/C

Ціни на MPM MCZ-126/C
MPM MCZ-126/B1 бежевийвід 1 070 грн.12 пропозицій
MPM MCZ-126/B білийвід 979 грн.28 пропозицій
MPM MCZ-126/Z зеленийвід 1 132 грн.13 пропозицій
MPM MCZ-126/C чорнийвід 1 070 грн.11 пропозицій
Відеоогляди