Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мережеве обладнання   /   Комутатори   /   NETGEAR

Комутатор NETGEAR GS728TXP v3

Фото - Комутатор NETGEAR GS728TXP v3
Фото 8
NETGEAR GS728TXP v3
Основне
Типкерований 2 рівня (L2)
Форм-фактормонтується в стійку
Пропускна здатність128 Гбіт/с
Розмір таблиці MAC-адрес16K
Порти
Gigabit Ethernet24 шт.
SFP+ (оптика)4 шт
Uplink4 шт.
Тип UplinkSFP+
Функції та можливості
УправлінняSSH
Telnet
Web-інтерфейс
SNMP
хмарне управління
Базові можливостіLink Aggregation
VLAN
захист від петель
обмеження швидкості доступу
Маршрутизація
Статична
PoE
PoE (вихід)802.3af/at
Виходів з підтримкою PoE24 шт.
Сумарна потужність PoE190 Вт
Інше
Блок живленнявбудований
Напруга живлення100 – 240 В
Споживана потужність29 Вт / 231 Вт максимум з PoE /
Робоча температура0 °C ~ +50 °C
Габарити (ШхГхВ)440x257x43 мм
Вага3780 г
Офіційний сайтnetgear.com
Дата додавання на E-Katalogлипень 2024
1x USB.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.

Купити NETGEAR GS728TXP v3

Усі ціни 9 →

Комутатор NETGEAR GS728TXP 24xGE PoE, 2x10GE, 2xSFP+, 195Вт, Керований L2 GS728TXP-300EUS

NETGEAR GS728TXP-300EUS – управляемый коммутатор L2 с PoE и 10GbE GS728TXP-300EUS — это управляемый коммутатор уровня L2 от N... щеETGEAR, обеспечивающий высокую производительность и гибкость для бизнес-сетей. Оснащён 24 гигабитными портами с поддержкой PoE (195 Вт) для питания IP-камер, точек доступа и VoIP-телефонии. Два 10-гигабитных RJ-45 и два SFP+ слота гарантируют быстрое соединение и масштабируемость.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
31 115 грн.

Комутатор NETGEAR GS728TXP 24xGE PoE, 2x10GE, 2xSFP+, 195Вт, Керований L2 (GS728TXP-300EUS) GS728TXP-300EUS

icom.net.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
29 487 грн.

Netgear GS728TXP (GS728TXP-300EUS) — Комутатор керований, L2, 24xGbE PoE, 4xSFP+, 190 Вт GS728TXP-300EUS

Комутатор керований, L2, 24xGbE PoE, 4xSFP+, PoE-бюджет 190 Вт.
Comtrade.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
30 510 грн.

Комутатор NETGEAR GS728TXP 24xGE PoE, 2x10GE, 2xSFP+, 195Вт, Керований L2 GS728TXP-300EUS

ШОЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
34 605 грн.

Комутатор керований рівня 2 Netgear GS728TXP (GS728TXP-300EUS)

Комутатор керований рівня 2 Netgear GS728TXP (GS728TXP-300EUS) — 28‑портовий пристрій для малого та середнього бізнесу з 24×... щеGigabit PoE+ портами, двома 10G SFP+ та двома 10GBASE‑T uplink-портами, що забезпечують високу пропускну здатність для серверів, точок доступу та IP‑камер; підтримує PoE+ із загальним бюджетом 195 Вт (можливе розширення через зовнішній RPS), керування VLAN, Voice VLAN, розширені механізми QoS з 8
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
39 013 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на NETGEAR GS728TXP v3

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації NETGEAR GS728TXP v3

Ціни на NETGEAR GS728TXP v3
NETGEAR GS724TP v3 від 16 704 грн.13 пропозицій
NETGEAR GS724TPP v3 від 26 285 грн.14 пропозицій
NETGEAR GS728TP v3 від 23 880 грн.5 пропозицій
NETGEAR GS728TPP v3 від 23 343 грн.1 пропозиція
NETGEAR GS728TX v3 від 17 552 грн.1 пропозиція
NETGEAR GS728TXP v3 від 29 304 грн.9 пропозицій
NETGEAR GS752TP v3 від 31 079 грн.1 пропозиція
NETGEAR GS752TX v3 від 30 851 грн.1 пропозиція