Комутатор D-Link DGS-1024D
Відео 3Фото 5 |
D-Link DGS-1024D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DGS-1024D
D-Link DGS-1024D Комутатор | 3 000 грн. |
D-Link DGS-1024D | 3 199 грн. |
Комутатор D-Link DGS-1024D 24x1GE, Некерований, Rackmount (DGS-1024D) | 3 634 грн. |
Комутатор D-Link DGS-1024D/I2A 24xGE, некерований Black | 3 799 грн. |
Відеоогляди
Модификації D-Link DGS-1024D
Ціни на D-Link DGS-1024D |
---|---|---|---|---|
D-Link DGS-1005D | від 733 грн. | 21 пропозиція | ||
D-Link DGS-1008D | від 699 грн. | 54 пропозиції | ||
D-Link DGS-1016D | від 2 035 грн. | 54 пропозиції | ||
D-Link DGS-1024D | від 3 000 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →