Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Nexen

Всесезонна шина Nexen N5000 Plus 215/60 R17 96H

Фото - Шини Nexen N5000 Plus 215/60 R17 96H
Відео 6Фото 8
Виберіть розмір шин
Nexen N5000 Plus 215/60 R17 96H
215/60 R17
96
H
Сезон
всесезонна
Тип
легкова / SUV
Ширина
215 мм
Профіль
60 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
96
Індекс швидкості
H
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Офіційний сайт
nexentireusa.com
Дата додавання на E-Katalog
березень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.

Купити Nexen N5000 Plus 215/60 R17 96H

Усі ціни 18 →

Roadstone N5000 Plus 215/60 R17 96H

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 601 грн.

Roadstone N5000 Plus (215/60R17 96H)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 742 грн.

ROADSTONE Літня шина ROADSTONE N5000 Plus 215/60R17 96H

Диаметр шины: 17" * Индекс нагрузки шины: 96/710 * Индекс скорости: H * Высота профиля шины: 60 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Ширина шини: 215 * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 215/60R17 * Країна виробництва: Корея *
Faynaguma.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 444 грн.

Літня шина ROADSTONE N5000 Plus 215/60R17 96H

Диаметр шины: 17" * Индекс нагрузки шины: 96/710 * Индекс скорости: H * Высота профиля шины: 60 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Ширина шини: 215 * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 215/60R17 * Країна виробництва: Корея *
Tyresale.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 437 грн.

ROADSTONE Літня шина ROADSTONE N5000 Plus 215/60R17 96H

Диаметр шины: 17" * Индекс нагрузки шины: 96/710 * Индекс скорости: H * Высота профиля шины: 60 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Ширина шини: 215 * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 215/60R17 * Країна виробництва: Корея *
Rezina.ccЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 732 грн.
ще 13 пропозицій

Динаміка цін на Nexen N5000 Plus 215/60 R17 96H

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Nexen N5000 Plus 215/60 R17 96H

Ціни на Nexen N5000 Plus 215/60 R17 96H
Nexen N5000 Plus 215/60 R17 96H від 3 434 грн.18 пропозицій
Відеоогляди