Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Ножі й мультитули   /   Ontario

Похідний ніж Ontario RAT-2 Black

Фото - Ніж / мультитул Ontario RAT-2 Black
Ontario RAT-2 Black
Колір
Тип
EDC (повсякденний)
Конструкція
складаний
Тип основного леза
гладке
Матеріал леза
сталь / AUS-8 /
Антиблікове покриття леза
Твердість
58 HRC
Довжина леза
76 мм
Товщина леза
2 мм
Матеріал рукояті
нейлон
Довжина
178 мм
Вага
79 г
Додатково
блокування леза
відкриття однією рукою
підпальцева виїмка / гарда
кріплення для ремінця
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ontario 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ontario.

Купити Ontario RAT-2 Black

Нож Ontario Rat 2 Black 8861

Ontario-ua.comЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
2 865 грн.

Ніж Ontario Knife RAT II Folder black ON8861

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
2 660 грн.

EDC ніж Ontario Knife RAT II AUS-8 BB Coyote Brown (ON8861CB)

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись

Ніж Ontario Knife RAT II Linerlock ivory ON8861BONE

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
3 150 грн.

Ніж Ontario Knife RAT II Folder od green ON8861OD

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
3 420 грн.

Динаміка цін на Ontario RAT-2 Black