Циркуляційний насос Optima OP25-40/130 3.7 м 1 1/2" 130 мм
Optima OP25-40/130 3.7 м
1 1/2"
130 мм
3.7 м
1 1/2"
130 мм
3.7 м 1 1/2"
180 мм
3.7 м 1"
130 мм
3.7 м 3/4"
130 мм
130 мм
180 мм
6 м 1"
130 мм
6 м 3/4"
130 мм
6.7 м 2"
180 мм
180 мм
220 мм
12 м 2"
220 мм
Призначення:для систем опалення
Макс. напір:3.7 м
Споживана потужність:71 Вт
Швидкостей:3 шт.
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики OP25-40/130
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Насос циркуляційний Optima OP25-40 130 мм | 1 825 грн. | ||||
ще 20 пропозицій
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Циркуляційний насос Optima OP25-40/130 є надійним вибором для систем опалення завдяки своїй конструкції та характеристикам. Він має максимальний напір 3.7 метра і продуктивність 3000 л/год, що робить його ефективним для різних систем. Насос оснащений асинхронним двигуном з максимальною споживаною потужністю 71 Вт, що забезпечує економічне споживання електроенергії. Корпус з чавуну та робоче колесо з пластику гарантують довговічність та стійкість до зношування. Тип ротора "мокрий" сприяє безшумній роботі, що є важливим фактором для комфортного використання. Насос підходить для однотрубних та двотрубних систем, але важливо забезпечити чистоту води, щоб уникнути поломок. Загалом, Optima OP25-40/130 є якісним продуктом, який відповідає вимогам надійності та ефективності.