Циркуляційний насос Optima OP32-120/220 12 м 1 1/2" 220 мм
Відео 1Фото 6 |
Optima OP32-120/220 12 м
1 1/2"
220 мм
3.7 м
1 1/2"
130 мм
3.7 м 1 1/2"
180 мм
3.7 м 1"
130 мм
3.7 м 3/4"
130 мм
6 м 1 1/2"
130 мм
6 м 1 1/2"
180 мм
6 м 1"
130 мм
6 м 3/4"
130 мм
6.7 м 2"
180 мм
8 м 1 1/2"
180 мм
12 м 1 1/2"
220 мм
12 м 2"
220 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:10000 л/год
Макс. напір:12 м
Споживана потужність:370 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики OP32-120/220
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima OP32-120/220 12 м 1 1/2" 220 мм
Усі ціни 20 →Насос циркуляційний OPTIMA з мокрим ротором OP32-120/220 370Вт 10м³/ч Hmax | 5 819 грн. |
Optima OP32-120 220мм | 5 819 грн. |
Насос циркуляционный Optima OP32-120 220мм + гайки, + кабель с вилкой | 5 798 грн. |
Насос циркуляционный Optima OP32-120 220мм + гайки, + кабель с вилкой! | 5 819 грн. |
Optima OP32-120 220мм | 5 819 грн. |
ще 15 пропозицій
Насос хороший користуючись років п'ять точно, тільки ось продавці майже скрізь пишуть, що максимальне споживання 150ват, а це не так: 1 швидкість 150ват, 2 швидкість 230ват, 3 швидкість 245ват, списали з етикетки на самому насосі. Я їх не виявив, з осені до весни впаде як годиться. користуюся Optima OP32-80/180 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Якщо ви впевнені, що у вас трубами тече чиста вода без домішок, то ця модель підійде, а ось в інших випадках - ні. Хороша висота нагнітання – 9 метрів. Мені і 4 цілком вистачає, але приємно знати, що при необхідності насос може перекачувати воду на таку висоту. Може працювати в одному із трьох швидкісних режимів. На максимальному майже не шумить, вібрація також невелика. На мінімальному економить електроенергію, але різницю тиску все одно компенсує. Надійний чавунний корпус. Я думаю, що за такої якості складання насос пропрацює не один рік. Та й виглядає солідно, одразу видно – якість. Можна використовувати в однотрубних та двотрубних системах опалення або кондиціювання. Я його для опалення купував, зі своїми завданнями справляється чудово. Може працювати лише із чистою водою. Так що якщо ви не впевнені у відсутності домішок у водопровідній воді, то краще поставити на трубу фільтр, так що насос довше пропрацює без поломок. Складно монтувати самотужки, довелося викликати майстра. Звичайно, може вся справа у відсутності у мене досвіду у таких речах. користуюся Optima OP32-80/180 місяць і більше |
Додати відгук
Показано 3 із 7 запитань
ще 4 запитання
Відеоогляди
Модификації Optima OP32-120/220
Ціни на Optima OP32-120/220 |
---|---|---|---|---|
Optima OP25-40/130 3.7 м 1 1/2" 130 мм | від 1 440 грн. | 34 пропозиції | ||
Optima OP25-40/180 3.7 м 1 1/2" 180 мм | від 1 355 грн. | 35 пропозицій | ||
Optima OP20-40/130 3.7 м 1" 130 мм | від 1 397 грн. | 27 пропозицій | ||
Optima OP15-40/130 3.7 м 3/4" 130 мм | від 1 391 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima OP25-60/130 6 м 1 1/2" 130 мм | від 1 454 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima OP25-60/180 6 м 1 1/2" 180 мм | від 1 448 грн. | 34 пропозиції | ||
Optima OP20-60/130 6 м 1" 130 мм | від 1 449 грн. | 27 пропозицій | ||
Optima OP15-60/130 6 м 3/4" 130 мм | від 1 438 грн. | 27 пропозицій | ||
Optima OP32-80/180 6.7 м 2" 180 мм | від 2 585 грн. | 10 пропозицій | ||
Optima OP25-80/180 8 м 1 1/2" 180 мм | від 2 220 грн. | 25 пропозицій | ||
Optima OP32-120/220 12 м 1 1/2" 220 мм | від 5 353 грн. | 22 пропозиції | ||
Optima OP40-120/220 12 м 2" 220 мм | від 6 486 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →