Циркуляційний насос Tekk Haus CP 25-4-130 4 м 1" 130 мм
Відео 3Фото 2 |
Tekk Haus CP 25-4-130 4 м
1"
130 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:2700 л/год
Макс. напір:4 м
Споживана потужність:78 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики CP 25-4-130
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Tekk Haus CP 25-4-130
Ціни на Tekk Haus CP 25-4-130 |
---|---|---|---|---|
Tekk Haus CP 25-4-180 4 м 1 1/2" 180 мм | від 1 862 грн. | 2 пропозиції | ||
Tekk Haus CP 25-4-130 4 м 1" 130 мм | від 1 824 грн. | 2 пропозиції | ||
Tekk Haus CP 25-6-130 6 м 1 1/2" 130 мм | від 1 976 грн. | 2 пропозиції | ||
Tekk Haus CP 25-6-180 6 м 1 1/2" 180 мм | від 2 014 грн. | 2 пропозиції | ||
Tekk Haus CP 25-8-180 8 м 1 1/2" 180 мм | від 3 496 грн. | 2 пропозиції | ||
Tekk Haus CP 32-8-180 8 м 2" 180 мм | від 3 800 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →