Циркуляційний насос Optima OP25-40/180 3.7 м
1 1/2"
180 мм
Фото - Циркуляційний насос Optima OP25-40/180 3.7 м 1 1/2" 180 мм
Відео 1Фото 5
Optima OP25-40/180 3.7 м
1 1/2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3000 л/год
Макс. напір:3.7 м
Споживана потужність:71 Вт
Швидкостей:3 шт.
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики OP25-40/180
Основне
Основне призначеннядля систем опалення
Конструкціяодинарний
Принцип діївідцентровий
Тип ротора"мокрий"
Робочі характеристики
Продуктивність3000 л/год
Макс. напір3.7 м
Мін. t рідини10 °С
Макс. t рідини110 °С
Функції3 швидкості
Двигун
Напруга мережі220 В
Тип двигунаасинхронний
Розміщення валагоризонтально
Матеріал валуметалокераміка
Підключення
З'єднаннярізьба
Розташування отворівспіввісно
Інше
Матеріал корпусачавун
Матеріал робочого колесапластик
Країна походження брендуПольща
Клас захистуIP44
Клас ізоляціїH
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Усі ціни 40 →
Насос циркуляційний Optima OP25-40-180, G 1 1/4", 10 бар (8120) 8120
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Optima Насос циркуляційний Optima OP25-40 180мм + гайки + кабель з вилкою
Кліматична технікаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Насос циркуляційний Optima OP25-40 180мм + гайки + кабель з вилкою 8694900300824
Bom.com.uaМенше року
Гарантія: 12 міс. від виробника
Насос циркуляційний Optima OP25-40 180 мм
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
Насос циркуляційний Optima OP25-40-180, 71Вт (8120)