Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Радіокеровані моделі   /   Радіокеровані машини   /   Overmax

Радіокерована машина Overmax X-Hooligan

Фото - Радіокерована машина Overmax X-Hooligan
Відео 2Фото 10
Overmax X-Hooligan
Тип:трагі
Масштаб моделі:1:10
Двигун:електричний
Макс. швидкість:до 50 км/год
Привод:повний

Радіокерована модель автомобіля траггі з низьким профілем, потужним двигуном, надійною силовою передачею, повним приводом і великими колесами. Розроблена спеціально для швидкісних заїздів шорт-кросу та проходження складних бездоріжних трас. Має стильний зовнішній дизайн і масштаб 1:10. Виготовлена із застосуванням якісних матеріалів, які забезпечують загальну міцність і довговічність.

Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії зразка 2022 року. Відрізняється далекобійністю пульта ДУ (100 м), наявністю захисту від води та пилу, а також високою максимальною швидкістю, що досягає 50 км/год. Конструкція цієї моделі поєднує в собі міцний пластик і металеві елементи, зокрема головну передачу (дві шестерні, що відповідають за передачу крутного моменту від двигуна на трансмісію) і металеву основу шасі.

Ергономіка радіокерованої моделі Overmax X-Hooligan продумана до дрібниць: елементи конструкції розташовані так, щоб забезпечити оптимальний розподіл ваги, стійкість і керованість на високих швидкостях. Конструкція рами дозволяє автомобілю зберігати стабільність при різких маневрах і зіткненнях з перешкодами, а широка колісна база сприяє кращій прохідності та стійкості. Підходить як для новачків, так і для досвідчених користувачів, які бажають отримувати всю гаму відчуттів від подолання складних трас і покращення навичок керування.

Всі характеристики
Характеристики X-Hooligan
Колір
КомплектаціяRTR
Масштаб моделі1:10
Типтрагі
Характеристики
Двигунелектричний
Максимальна швидкість50 км/год
Привідповний
Можливостізахист від вологи
захист від бруду
металева головна пара
металева дека шасі
світлові ефекти / фари /
Джерело живлення
Джерело живленняфірмовий акумулятор
Акумулятор в комплекті+
Ємність акумулятора1.8 Агод
Час роботи40 хв
Зарядка від USB
Передавач
Радіус дії100 м
Джерело живлення3xAA
Інше
Діаметр коліс100 мм
Матеріал корпусапластик
Розміри (ДхШхВ)275x425x220 мм
Офіційний сайтovermax.eu
Дата додавання на E-Katalogтравень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Overmax 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Overmax.

Купити Overmax X-Hooligan

Усі ціни 10 →

Радіокерована машинка Overmax X-Hooligan OV-X-HOOLIGAN

Клас: Вездеход / Форма: Автомобиль / Тип двигуна: Электродвигатель / Привід: Полный / Тип управління: Радиоуправление / Макси... щемальна швидкість, км/год: 50 / Масштаб моделі: 1:10
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
6 999 грн.

Машинка на р/у OVERMAX X-Hooligan (OV-X-HOOLIGAN) OV-X-HOOLIGAN

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 628 грн.

Радіокерована машинка Overmax X-Hooligan

Настав час професійного ралі з бездоріжжя на Overmax X-Hooligan. Це справжній професіонал серед радіокерованих машин із ве... щеликою та міцною конструкцією. Автомобіль надійний і швидкий, а тримери, які використовуються в контролері, допускають різкі повороти дій. Два акумулятори в комплекті (кожен ємністю 1800 мАг) дозволяють розважатися на найвищому рівні до 40 хвилин. Радіокерована машинка
Batutprom.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Поскаржитись

Радиоуправляемая игрушка Overmax X-Hooligan (OV-X-HOOLIGAN)

Off-road (внедорожники), машины, для сухой погоды, до 5 км/час, сине-черный
Q-techno.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
6 813 грн.

Радіокерована іграшка Overmax X-Hooligan (OV-X-HOOLIGAN) OV-X-HOOLIGAN

Off-road (позашляховики), машини, для сухої погоди, до 5 км/год, синьо-чорний
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
6 929 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Overmax X-Hooligan

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди