Радіокерована машина Overmax X-Rally 2.0
Відео 5Фото 14 |
Overmax X-Rally 2.0
Тип:багі
Масштаб моделі:1:22
Двигун:електричний
Макс. швидкість:до 25 км/год
Привод:задній
Всі характеристики
Характеристики X-Rally 2.0
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Overmax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Overmax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Overmax X-Rally 2.0
Усі ціни 6 →Радиоуправляемая машинка Overmax X-Rally 2.0 (OV-X-RALLY 2.0) | 1 499 грн. |
Радіокерована машинка Overmax X-Rally 2.0 (OV-X-RALLY 2.0) | 1 499 грн. |
Радиоуправляемая игрушка Overmax X-Rally 2.0 (OV-X-RALLY 2.0) | 1 651 грн. |
Радиоуправляемая игрушка Overmax X-Rally 2.0 (OV-X-RALLY 2.0) OV-X-RALLY 2 | 1 422 грн. |
Радіокерована іграшка Overmax X-Rally 2.0 (OV-X-RALLY 2.0) OV-X-RALLY 2.0 | 1 499 грн. |
Overmax Радіокерована іграшка Overmax X-Rally 2.0 (OV-X-RALLY 2.0) OV-X-RA | 1 499 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →