Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Корпуси   /   PCCooler

Корпус PCCooler C3D310 білий (C3D310-WHP0-GL)

Фото - Корпус PCCooler C3D310 білий
Фото 13
PCCooler C3D310 білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":3 шт.
Лицьова панель:USB A 2 шт.
Всі характеристики
Характеристики C3D310 White
Колір
Призначенняігровий
Форм-факторMini Tower
Варіанти установкивертикальна
Тип материнської платиmicro-ATX
Розташування плативертикальне
Форм-фактор БЖATX (звичайний)
Корпус
Габарити (ВхШхГ)410x220x406 мм
Довжина БЖ, до200 мм
Довжина відеокарти, до350 мм
Висота кулера, до165 мм
Вага5.2 кг
Матеріалсталь
Товщина бокових стінок0.6 мм
Бічна панельзнімна
Внутрішня частина
Блок живлення
Розташування БЖнижнє
Внутрішніх відсіків 3,5"2 шт
Внутрішніх відсіків 2,5"3 шт.
Отворів під слоти розширення4 шт
Охолодження й обдув
Місць для вентиляторів ззаду1x120мм
Місць для вентиляторів спереду2x140мм / 3x120мм /
Місць для вентиляторів зверху2x140мм / 2x120мм /
Місць для вентиляторів знизу2x120мм
Місць для вентиляторів8
Пиловий фільтрзверху та знизу
Підтримка СРО
Система рідинного охолодження
Розмір СРО ззаду120мм
Розмір СРО спереду280мм
Розмір СРО зверху240мм
Місць для СРО3
Роз'єми і функції
Розташуваннязверху корпусу
USB-A 5Gbps2 шт.
Аудіо (мікрофон/навушники)
Додатково
Передня панельгратчаста
Вікно на боковій панелізагартоване скло
Додатковоприхована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Офіційний сайтpccooler.com
Дата додавання на E-Katalogквітень 2025
Маркування виробника
C3D310-WHP0-GL

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PCCooler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PCCooler.

Купити PCCooler C3D310 білий

Усі ціни 14 →

PCCooler CPS C3D310 White (C3D310-WHP0-GL) C3D310-WHP0-GL

Luckylink.kiev.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 919 грн.

Корпус для ПК PcCooler C3D310 WH

+ 61 балів ITbox, Геймерські, Minitower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 4, Вентилятори - 1 х 120 мм, Додатково... ще- Top 2x12/14 см, Front 3x12/2x14 см, GPU - 340 мм, CPU - 160 мм, PSU - 160 мм, ARGB-підсвічування, 210 x 422 x 390 мм, 5.64 кг, білий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

PcCooler C3D310 WH

Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 963 грн.

Корпус PCCooler CPS C3D310 White (C3D310-WHP0-GL) UA C3D310-WHP0-GL

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
2 073 грн.

Корпус PcCOOLER CPS C3D310 білий Micro ATX/Mini-ITX без БП (LxWxH)406x220x410мм/ C3D310-WHP0-GL

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на PCCooler C3D310 білий

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації PCCooler C3D310

Ціни на PCCooler C3D310
PCCooler C3D310 білийвід 1 649 грн.14 пропозицій
PCCooler C3D310 чорнийвід 1 512 грн.23 пропозиції