Корпус PCCooler C3 T500 ARGB білий
Відео 1Фото 10 |
PCCooler C3 T500 ARGB білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":1 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити PCCooler C3 T500 ARGB білий
Усі ціни 15 →PCCooler C3 T500 ARGB Tempered Glass без БЖ White C3 T500 ARGB WH | 5 199 грн. |
Корпус PcСooler C3 T500 ARGB WH | 5 171 грн. |
Корпус PcCOOLER CPS белый ATX/Micro ATX/Mini-ITX без БП (LxWxH)415x295x368 | 4 480 грн. |
PcСooler C3 T500 ARGB WH | 5 199 грн. |
PcCooler Корпус PcCooler C3 T500 ARGB WH | 5 199 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації PCCooler C3 T500 ARGB
Ціни на PCCooler C3 T500 ARGB |
---|---|---|---|---|
PCCooler C3 T500 ARGB білий | від 4 148 грн. | 15 пропозицій | ||
PCCooler C3 T500 ARGB чорний | від 4 203 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →