Вбудована мікрохвильова піч Perfelli BM 255S GLW
![]() |
Perfelli BM 255S GLW білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli BM 255S GLW
Усі ціни 30 →| 9 899 грн. | ![]() |
| 9 394 грн. |
| 9 306 грн. |
| 11 999 грн. | ![]() |
Вбудовувана мікрохвильова піч Perfelli Bm 255S Glw | 9 256 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Perfelli BM 255S GLW
| Ціни на Perfelli BM 255S GLW |
|---|---|---|---|---|
| Perfelli BM 255S GLW | від 9 172 грн. | 31 пропозиція | ||
| Perfelli BM 255S GLB | від 9 172 грн. | 31 пропозиція | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →