Вбудована мікрохвильова піч Interline MWA 520 SSA BA
Фото 9 |
Interline MWA 520 SSA BA 2020 рікзахист від дітей |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline MWA 520 SSA BA
Усі ціни 33 →INTERLINE MWA 520 SSA BA | 7 922 грн. |
Interline Interline MWA 520 SSA BA | 8 399 грн. |
Interline MWA 520 SSA BA офіційна гарантія | 7 799 грн. |
Мікрохвильова піч INTERLINE MWA 520 SSA BA 13478 | 8 399 грн. |
INTERLINE MWA 520 SSA BA | 8 499 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →