ЖК панель Philips 32BDL3550Q 31.5 " чорний
Фото 9
Очікується у продажу
в списокмої списки
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Роз'єми:2xHDMI v2.0, DVI, LAN
32" дисплей на базі ОС Android 8. Вбудована пам'ять 8 Гб та оперативна пам'ять 2 Гб.
Всі характеристики
Характеристики 32BDL3550Q
Колір
ТипРК-панель
Діагональ31.5 "
Дисплей
Тип матриці*VA
Покриття екранаантивідблискове
Частота кадрів60 Гц
Розмір пікселя0.36 мм
Час відгуку (GtG)8 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість350 кд/м²
Статична контрастність4 000:1
Глибина кольору8-bit (16.7M Colors)
Підключення
Передача відеоDVI
2xHDMI v2.0
USB-A хаб2x2.0
Роз'єми (додатково)вхід mini-Jack (3.5 мм)
вихід mini-Jack (3.5 мм)
LAN
COM-порт (RS-232)
Функції та можливості
Портретний режим
Вбудовані динаміки
Потужність звуку20 Вт / 2x10 Вт /
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм / 200х200 мм /
Споживана потужність50 Вт / 0.5 Вт в режимі очікування /