Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Мотошини   /   Pirelli

Мотошина Pirelli Diablo Rosso III 100/80 R17 52H

Фото - Мотошина Pirelli Diablo Rosso III 100/80 R17 52H
Відео 16Фото 3
Pirelli Diablo Rosso III 100/80 R17 52H
Призначення
дорожня
Рекомендована вісь
передня (Front)
Сезон
літня
Ширина
100 мм
Профіль
80 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
52
Індекс швидкості
H
Тип покришки
безкамерна (TL)
Конструкція
R
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Маркування мотошинРозшифровка всіх основних маркувань у позначенні шин для мототехніки

Купити Pirelli Diablo Rosso III 100/80 R17 52H

Усі ціни 8 →

Pirelli Diablo Rosso III (100/80R17 52H)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 366 грн.

Pirelli Pirelli Diablo Rosso 3 100/80 R17 52H

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
6 027 грн.

Pirelli Diablo Rosso III (100/80R17 52H)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
6 177 грн.

Pirelli Diablo Rosso 3 100/80 R17 52H F TL 2854700

Pirelli Diablo Rosso 3 100/80 R17 52H F TL
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 654 грн.

Літні шини Pirelli Diablo Rosso III 100/80 R17 52H

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 491 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Pirelli Diablo Rosso III 100/80 R17 52H

Модификації Pirelli Diablo Rosso III 100/80 R17 52H

Ціни на Pirelli Diablo Rosso III 100/80 R17 52H
Pirelli Diablo Rosso III 100/80 R17 52H від 5 654 грн.8 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 110/70 -17 54H від 7 100 грн.6 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 110/70 R17 54H від 5 333 грн.13 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 110/70 R17 54W від 6 027 грн.10 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 120/60 -17 55W від 8 625 грн.1 пропозиція
Pirelli Diablo Rosso III 120/60 R17 55W від 5 028 грн.8 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 120/65 R17 56W від 4 052 грн.7 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 120/70 -17 58W від 7 785 грн.6 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 120/70 R17 58W від 5 747 грн.22 пропозиції
Pirelli Diablo Rosso III 130/70 R16 61W від 6 985 грн.8 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 140/70 -17 66H від 7 735 грн.8 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 140/70 R17 66H від 5 747 грн.11 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 150/60 -17 66H від 8 440 грн.10 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 150/60 -17 66W від 5 815 грн.4 пропозиції
Pirelli Diablo Rosso III 150/60 R17 66H від 6 220 грн.11 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 150/60 R17 66W від 4 561 грн.14 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 160/60 R17 69W від 7 911 грн.14 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 180/55 -17 73W від 11 515 грн.2 пропозиції
Pirelli Diablo Rosso III 180/55 R17 73W від 7 929 грн.16 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 190/50 -17 73W від 12 245 грн.2 пропозиції
Pirelli Diablo Rosso III 190/50 R17 73W від 8 243 грн.17 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 190/55 -17 75W від 11 935 грн.2 пропозиції
Pirelli Diablo Rosso III 190/55 R17 75W від 8 321 грн.15 пропозицій
Pirelli Diablo Rosso III 240/45 -17 82W від 14 435 грн.2 пропозиції
Pirelli Diablo Rosso III 240/45 R17 82W від 8 460 грн.24 пропозиції
Відеоогляди