Мотошина Pirelli Diablo Rosso III 130/70 R16 61W
![]() |
Pirelli Diablo Rosso III 130/70 R16 61W 100/80 R 17 " 52 H 110/70 B 17 " 54 H 110/70 R 17 " 54 H 110/70 R 17 " 54 W 120/60 B 17 " 55 W 120/60 R 17 " 55 W 120/65 R 17 " 56 W 120/70 B 17 " 58 W 120/70 R 17 " 58 W 130/70 R 16 " 61 W 140/70 B 17 " 66 H 140/70 R 17 " 66 H 150/60 B 17 " 66 H 150/60 B 17 " 66 W 150/60 R 17 " 66 H 150/60 R 17 " 66 W 160/60 R 17 " 69 W 180/55 B 17 " 73 W 180/55 R 17 " 73 W 190/50 B 17 " 73 W 190/50 R 17 " 73 W 190/55 B 17 " 75 W 190/55 R 17 " 75 W 240/45 B 17 " 82 W 240/45 R 17 " 82 W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Diablo Rosso III 130/70 R16 61W
Усі ціни 8 →| 7 376 грн. |
Pirelli Diablo Rosso III (130/70R16 61W) | 7 503 грн. | ![]() |
| 7 245 грн. |
PIRELLI DIABLO ROSSO 3 130/70R16 61W | 7 609 грн. | ![]() |
| 7 534 грн. | ![]() |
ще 3 пропозиції
Модификації Pirelli Diablo Rosso III 130/70 R16 61W
| Ціни на Pirelli Diablo Rosso III 130/70 R16 61W |
|---|---|---|---|---|
| Pirelli Diablo Rosso III 100/80 R17 52H | від 5 654 грн. | 8 пропозицій | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 110/70 -17 54H | від 7 100 грн. | 6 пропозицій | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 110/70 R17 54H | від 5 333 грн. | 13 пропозицій | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 110/70 R17 54W | від 6 028 грн. | 10 пропозицій | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 120/60 -17 55W | від 8 625 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 120/60 R17 55W | від 5 030 грн. | 8 пропозицій | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 120/65 R17 56W | від 4 053 грн. | 7 пропозицій | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 120/70 -17 58W | від 7 785 грн. | 6 пропозицій | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 120/70 R17 58W | від 5 747 грн. | 22 пропозиції | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 130/70 R16 61W | від 6 985 грн. | 8 пропозицій | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 140/70 -17 66H | від 7 735 грн. | 8 пропозицій | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 140/70 R17 66H | від 5 747 грн. | 11 пропозицій | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 150/60 -17 66H | від 8 440 грн. | 10 пропозицій | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 150/60 -17 66W | від 5 815 грн. | 4 пропозиції | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 150/60 R17 66H | від 6 221 грн. | 11 пропозицій | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 150/60 R17 66W | від 4 561 грн. | 14 пропозицій | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 160/60 R17 69W | від 7 911 грн. | 14 пропозицій | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 180/55 -17 73W | від 11 515 грн. | 2 пропозиції | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 180/55 R17 73W | від 7 929 грн. | 16 пропозицій | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 190/50 -17 73W | від 12 245 грн. | 2 пропозиції | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 190/50 R17 73W | від 8 243 грн. | 17 пропозицій | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 190/55 -17 75W | від 11 810 грн. | 2 пропозиції | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 190/55 R17 75W | від 8 321 грн. | 15 пропозицій | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 240/45 -17 82W | від 14 435 грн. | 2 пропозиції | ||
| Pirelli Diablo Rosso III 240/45 R17 82W | від 8 462 грн. | 24 пропозиції | ||
Відеоогляди