Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Pirelli

Літня шина Pirelli Powergy 2 225/45 R18 95Y

Фото - Шини Pirelli Powergy 2 225/45 R18 95Y
Відео 1Фото 24
Виберіть розмір шин
Pirelli Powergy 2 225/45 R18 95Y
225/45 R18
95
Y
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
225 мм
Профіль
45 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
95
Індекс швидкості
Y
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Офіційний сайт
pirelli.com
Дата додавання на E-Katalog
січень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Pirelli Powergy 2 225/45 R18 95Y

Усі ціни 23 →

Pirelli Powergy 2 225/45 R18 95Y XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 219 грн.

Pirelli Powergy 2 (225/45R18 95Y XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 094 грн.

PIRELLI Літня шина PIRELLI Powergy 2 225/45R18 95Y XL

Диаметр шины: 18" * Индекс нагрузки шины: 95/690 * Индекс скорости: Y * Высота профиля шины: 45 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Ширина шини: 225 * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 225/45R18 * Рівень шуму: 69dB * Зчеплення на мокрій дорозі: B * Топливная экономичность: B * Тип протектора: Асимметричный * Додаткові маркування: XL * Класс шины: A+ (Премиум+) * Країна виробництва: null * Год производства: 2025 *
Faynaguma.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 913 грн.

Літня шина PIRELLI Powergy 2 225/45R18 95Y XL

Диаметр шины: 18" * Индекс нагрузки шины: 95/690 * Индекс скорости: Y * Высота профиля шины: 45 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Ширина шини: 225 * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 225/45R18 * Рівень шуму: 69dB * Зчеплення на мокрій дорозі: B * Топливная экономичность: B * Тип протектора: Асимметричный * Додаткові маркування: XL * Класс шины: A+ (Премиум+) * Країна виробництва: null * Год производства: 2025 *
Tyresale.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 812 грн.

PIRELLI Літня шина PIRELLI Powergy 2 225/45R18 95Y XL

Диаметр шины: 18" * Индекс нагрузки шины: 95/690 * Индекс скорости: Y * Высота профиля шины: 45 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Ширина шини: 225 * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 225/45R18 * Рівень шуму: 69dB * Зчеплення на мокрій дорозі: B * Топливная экономичность: B * Тип протектора: Асимметричный * Додаткові маркування: XL * Класс шины: A+ (Премиум+) * Країна виробництва: null * Год производства: 2025 *
Rezina.ccЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 267 грн.
ще 18 пропозицій

Динаміка цін на Pirelli Powergy 2 225/45 R18 95Y

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Pirelli Powergy 2 225/45 R18 95Y

Ціни на Pirelli Powergy 2 225/45 R18 95Y
Pirelli Powergy 2 225/45 R18 95Y від 5 794 грн.23 пропозиції
Відеоогляди