Литий диск Replica RB73 7,5x18/5x114,3 ET42 DIA64,1
від 6 148 до 6 986 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):64.1 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації Replica RB73 1
Характеристики
Replica RB73 7,5x18/5x114,3 ET42 DIA64,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica RB73 7,5x18/5x114,3 ET42 DIA64,1
Сортувати
Replica Honda RB73 7.5x18 5x114.3 ET42 DIA64.1 BMF | 6 369 грн. |
Диски Replica Honda (RB73) 7,5x18 5x114,3 ET42 DIA64,1 (BMF) | 6 148 грн. |
Replica Honda (RB73) BMF (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET42 DIA64.1) | 6 930 грн. |
REPLICA Легковий диск REPLICA Honda RB73 BMF R18 W7.5 PCD5x114.3 ET42 DIA6 | 6 817 грн. |
Replica Replica Honda RB73 7.5x18 5x114.3 ET42 DIA64.1 BMF | 6 458 грн. |
Replica Honda RB73 BMF R18 W7.5 PCD5x114.3 ET42 DIA64.1 | 6 967 грн. |
Replica Honda RB73 BMF R18 W7.5 PCD5x114.3 ET42 DIA64.1 | 6 986 грн. |
Replica Honda RB73 7.5x18 5x114.3 ET42 DIA64.1 BMF | 6 578 грн. |
Replica Honda RB73 (R18 W7,5 PCD5x114,3 ET42 DIA64,1) 1930342 | 6 291 грн. |
Закрити
Схожі