Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Pirelli

Літня шина Pirelli Powergy 225/40 R19 93Y

Фото - Шини Pirelli Powergy 225/40 R19 93Y
Відео 14Фото 5
Виберіть розмір шин
Pirelli Powergy 225/40 R19 93Y
225/40 R19
93
Y
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
225 мм
Профіль
40 %
Посадковий діаметр
19 "
Індекс навантаження
93
Індекс швидкості
Y
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
A
Рівень шуму
70 дБ
Офіційний сайт
pirelli.com
Дата додавання на E-Katalog
травень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.

Купити Pirelli Powergy 225/40 R19 93Y

Усі ціни 9 →

Pirelli Powergy (225/40R19 93Y XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 027 грн.

Pirelli Powergy 225/40 R19 93Y XL

Шина автомобільна Pirelli Powergy 225/40 R19 93Y XL з розміром 225/40 R19, протектором Powergy , індексом навантаження - 93... щета швидкості - Y Деталі про Pirelli Powergy 225/40 R19 93Y XL Ви можете запитавшись у менеджера або натиснувши кнопку “замовити в один клік”. Зверніть увагу, що вказана ціна на цей товар актуальна на момент купівлі парної кількості шин через корзину сайту або за допомогою дзвінка менеджеру, при
Autokush.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Поскаржитись
7 520 грн.

Шина Pirelli Powergy 225/40 R19 93Y XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 104 грн.

Pirelli Powergy 225/40 R19 93Y

Бренд - Pirelli;Сезон - Літні;Тип авто - Легковий;Ширина - 225;Діаметр - 19;Профіль - 40;Індекс навантаження - 93;Індекс швидкості - Y;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
9 581 грн.

Pirelli Powergy (225/40R19 93Y)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
8 111 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Pirelli Powergy 225/40 R19 93Y

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Шини Pirelli Powergy відзначаються відмінними швидкісними характеристиками та комфортом на асфальті, а також достатньою міцністю для їзди по ґрунту або щебеню. Вони мають міцні боковини та протектор, які не страждають від поганих доріг, що робить їх надійними для різних умов експлуатації. Крім того, шини добре адаптовані до різних погодних умов, не маючи проблем на мокрій дорозі та по калюжах. Однак, варто зазначити, що розміри шин обмежені лише для великих автомобілів, що може бути незручним для власників менших авто. Незважаючи на це, шини Pirelli Powergy залишаються популярним вибором завдяки своїм високим характеристикам та надійності.
Переваги

Мінуси

Гідний варіант
18 серпня 2021
Відмінний варіант щодо недорогої гуми для позашляховика. Якщо машина використовується на асфальті та нескладних ґрунтах, гуму можна назвати ідеальною. Добре збалансована під різні умови їзди - у місті комфортно, на трасі пристойно показує себе на швидкості, про ґрунтовку вище написав. Прекрасно пристосована також до погодних умов, немає проблем на мокрій дорозі та по калюжах. На мокрій ґрунтовці теж проїде норм, якщо бруд не по коліно.
Хороші швидкісні характеристики та комфорт на асфальті. Не пасує на простих ґрунтах, достатньо міцна щоб їхати ґрунтом або щебенем.
Розміри тільки для великих авто, а то б узяв таку ж і на робочий седан
Олегкористуюся Pirelli Powergy 225/40 R18 92Y кілька місяців
відмінна модель, дуже сподобалося
14 липня 2021
Поки що до гуми немає жодного питання чи претензії. Піреллі тримають марку, хоч ці шини і з найдорожчих. Якщо ще минають довго, то взагалі ціни на них немає. Поки на жаль, оцінити довговічність складно, їжджу четвертий місяць. Але боковини та протектор міцні, не страждають від поганих доріг.
Ціна. Якість
Немає
Егоркористуюся Pirelli Powergy 225/45 R17 94Y кілька місяців
Додати відгук

Модификації Pirelli Powergy 225/40 R19 93Y

Ціни на Pirelli Powergy 225/40 R19 93Y
Pirelli Powergy 225/40 R19 93Y від 7 104 грн.9 пропозицій
Відеоогляди