Литий диск Tomason TN16 8,5x19/5x108 ET40 DIA72,6
Відео 2Фото 17 | від 10 040 до 14 146 грн. Порівняти ціни 32 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Tomason TN16 32
Характеристики
Tomason TN16 8,5x19/5x108 ET40 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason TN16 8,5x19/5x108 ET40 DIA72,6
Сортувати
Литые диски Tomason TN16 R19 W8.5 PCD5x108 ET40 DIA72.6 (gloss black) 1001 | 11 258 грн. |
Tomason TN16 R19 W8.5 PCD5x108 ET40 DIA72.6 Gloss Black | 11 296 грн. |
Tomason TN16 (R19 W8.5 PCD5x108 ET40 DIA72.6) GB | 11 393 грн. |
TOMASON TN16 Glossy Black R19 W8.5 PCD5x108 ET40 HUB72.6 | 11 562 грн. |
TOMASON TOMASON TN16 Glossy Black R19 W8.5 PCD5x108 ET40 HUB72.6 | 11 562 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі