Литий диск AUTEC Vidra 7,5x19/5x108 ET42 DIA65,1
Відео 3Фото 27 | від 8 035 до 11 592 грн. Порівняти ціни 23 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації AUTEC Vidra 39
Характеристики
AUTEC Vidra 7,5x19/5x108 ET42 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Vidra 7,5x19/5x108 ET42 DIA65,1
Сортувати
Литые диски Autec Vidra R19 W7.5 PCD5x108 ET42 DIA65.1 (gloss black) 10024 | 8 869 грн. |
Autec Vidra 7.5x19 5x108 ET42 DIA65.1 Schwarz gl | 8 398 грн. |
Autec Vidra (R19 W7.5 PCD5x108 ET42 DIA65.1) brilliant silber | 8 683 грн. |
Диски Autec Vidra 7,5x19 5x108 ET42 DIA65,1 (gloss black) | 8 868 грн. |
Autec Vidra 7.5x19 5x108 ET42 DIA65.1 BP | 8 910 грн. |
ще пропозиції 18 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі