Зимова шина Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107V
![]() |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля

Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Купити Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107V
Усі ціни 8 →Pirelli Scorpion Winter 2 (235/60R18 107V XL) | 10 180 грн. | ![]() |
Pirelli SCORPION WINTER 2 235/60 R18 107V (9086773896) | 9 390 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107V | 10 819 грн. | ![]() |
| 9 986 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107V XL 4136700 | 9 163 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107V
| Ціни на Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107V |
|---|---|---|---|---|
| Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107H | від 8 813 грн. | 7 пропозицій | ||
| Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107T | від 8 470 грн. | 4 пропозиції | ||
| Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107T Seal | від 9 997 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107V | від 9 163 грн. | 8 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →