Зимова шина Continental WinterContact TS870P 235/60 R18 107V
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental WinterContact TS870P 235/60 R18 107V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental WinterContact TS870P 235/60 R18 107V
Усі ціни 24 →Continental WinterContact TS 870P 235/60 R18 107V XL FR | 7 560 грн. |
Continental WinterContact TS 870P 235/60 R18 107V XL FR | 7 700 грн. |
Зимние шины Continental WinterContact TS 870P 235/60 R18 107V XL 100209636 | 7 571 грн. |
Continental WinterContact TS870P (235/60R18 107V) | 7 497 грн. |
CONTINENTAL ContiWinterContact TS 870P 235/60R18 107V | 7 299 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental WinterContact TS870P 235/60 R18 107V
Ціни на Continental WinterContact TS870P 235/60 R18 107V |
---|---|---|---|---|
Continental WinterContact TS870P 235/60 R18 103V | від 7 250 грн. | 8 пропозицій | ||
Continental WinterContact TS870P 235/60 R18 103V Seal | від 9 403 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental WinterContact TS870P 235/60 R18 107H | від 6 046 грн. | 40 пропозицій | ||
Continental WinterContact TS870P 235/60 R18 107V | від 7 200 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →