Литий диск ATS Evolution 8x18/5x112 ET30 DIA66,6
Відео 1Фото 11 | від 7 404 до 10 227 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації ATS Evolution 57
Характеристики
ATS Evolution 8x18/5x112 ET30 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ATS Evolution 8x18/5x112 ET30 DIA66,6
Сортувати
ATS Evolution R18 W8 PCD5x112 ET30 DIA66.6 polar silver | 10 227 грн. |
Диски ATS Evolution 8x18 5x112 ET30 DIA66,6 (grey) | 7 404 грн. |
ATS EVOLUTION Dark-Grey (R18 W8.0 PCD5x112 ET30 DIA66.6) | 9 199 грн. |
Ats Evolution R18 W8 PCD5x112 ET30 DIA66.6 Gloss Black EVO80830W62-6 | 7 434 грн. |
ATS Evolution (8J x 18 5x112 ET30 DIA66.6) Polar Silver На замовлення з Єв | 7 700 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі