Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Pirelli

Зимова шина Pirelli Scorpion Winter 2 255/55 R18 109V

Фото - Шини Pirelli Scorpion Winter 2 255/55 R18 109V
Відео 8Фото 3
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Winter 2 255/55 R18 109V
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
255 мм
Профіль
55 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
109
Індекс швидкості
V
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
A
Рівень шуму
71 дБ
Офіційний сайт
pirelli.com
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.

Купити Pirelli Scorpion Winter 2 255/55 R18 109V

Усі ціни 26 →

Pirelli Scorpion Winter 2 255/55 R18 109V XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 114 грн.

Pirelli Scorpion Winter 2 (255/55R18 109V XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 850 грн.

PIRELLI Зимова шина PIRELLI Scorpion Winter 2 255/55R18 109V

Диаметр шины: 18" * Индекс нагрузки шины: 109/1030 * Индекс скорости: V * Высота профиля шины: 55 * Сезонность шин: Зимние ши... щены * Ширина шини: 255 * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 255/55R18 * Класс шины: A (Премиум) * Тип протектора: Направленный *
Faynaguma.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 636 грн.

PIRELLI Зимова шина PIRELLI Scorpion Winter 2 255/55R18 109V

Диаметр шины: 18" * Индекс нагрузки шины: 109/1030 * Индекс скорости: V * Высота профиля шины: 55 * Сезонность шин: Зимние ши... щены * Ширина шини: 255 * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 255/55R18 * Класс шины: A (Премиум) * Тип протектора: Направленный *
Rezina.ccЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
8 094 грн.

Зимова шина PIRELLI Scorpion Winter 2 255/55R18 109V

Диаметр шины: 18" * Индекс нагрузки шины: 109/1030 * Индекс скорости: V * Высота профиля шины: 55 * Сезонность шин: Зимние ши... щены * Ширина шини: 255 * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 255/55R18 * Класс шины: A (Премиум) * Тип протектора: Направленный *
Tyresale.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 506 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Pirelli Scorpion Winter 2 255/55 R18 109V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди