Звуковая карта Plextone GS3 Mark II (2508234202)
Видео 5Фото 9 |
Plextone GS3 Mark II
Назначение:обычная
Кол-во каналов:7.1
Интерфейс:USB
Разрядность ЦАП:24 бит
Все характеристики
Купить Plextone GS3 Mark II
Зовнішня звукова карта Plextone GS3 Mark2 USB 7.1 Channel (2508234212) | 919 грн. |
Зовнішня звукова карта USB 7.1 Channel адаптер 3.5mm для навушників та мік | 699 грн. |
Зовнішня звукова карта Plextone GS3 Mark2 USB 7.1 Channel (2508234202) | 909 грн. |
Зовнішня звукова карта Plextone GS3 Mark2 USB 7.1 Channel адаптер USB (792 | 569 грн. |
Звукова карта Plextone GS3 Mark2 зовнішня стерео з регулятором гучності US | 569 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →