Звукова карта Plextone GS3 Mark II (2508234202)
Відео 5Фото 9 |
Plextone GS3 Mark II
Призначення:звичайна
Кількість каналів:7.1
Інтерфейс:USB
Розрядність ЦАП:24 біт
Всі характеристики
Купити Plextone GS3 Mark II
Зовнішня звукова карта Plextone GS3 Mark2 USB 7.1 Channel (2508234212) | 919 грн. |
Зовнішня звукова карта USB 7.1 Channel адаптер 3.5mm для навушників та мік | 699 грн. |
Зовнішня звукова карта Plextone GS3 Mark2 USB 7.1 Channel (2508234202) | 909 грн. |
Зовнішня звукова карта Plextone GS3 Mark2 USB 7.1 Channel адаптер USB (792 | 569 грн. |
Звукова карта Plextone GS3 Mark2 зовнішня стерео з регулятором гучності US | 569 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →