Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Powertrac

Літня шина Powertrac RacingPro 215/45 R18 93W

Фото - Шини Powertrac RacingPro 215/45 R18 93W
Відео 2Фото 3
Виберіть розмір шин
Powertrac RacingPro 215/45 R18 93W
215/45 R18
93
W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
215 мм
Профіль
45 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
93
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
E
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
70 дБ
Офіційний сайт
powertractyre.com
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.

Купити Powertrac RacingPro 215/45 R18 93W

Powertrac Racing Pro 215/45 R18 93W

Бренд - Powertrac;Сезон - Літні;Тип авто - Легковий;Ширина - 215;Індекс швидкості - W;Посилення - XL;Профіль - 45;Діаметр - 18;Індекс навантаження - 93;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
7 553 грн.

Powertrac Racing Pro (215/45R18 93W)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
3 078 грн.

Powertrac Racing Pro 215/45 R18 93W XL

Маркетплейс: Rozetka.ua  Дороги&Болота З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 477 грн.

Powertrac Racing Pro 215/45 R18 93W

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 855 грн.

Динаміка цін на Powertrac RacingPro 215/45 R18 93W

Модификації Powertrac RacingPro 215/45 R18 93W

Ціни на Powertrac RacingPro 215/45 R18 93W
Powertrac RacingPro 215/45 R18 93W від 3 078 грн.4 пропозиції
Відеоогляди