Болгарка Procraft PW2200ES
Відео 1Фото 10
Procraft PW2200ES
Основне
Типкутова (болгарка)
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Характеристики
Споживана потужність1400 Вт
Кількість обертів8500 – 10500 об/хв
Макс. діаметр диска180 мм
Захисні функції
Плавний пуск
Додаткові можливості
Функції та можливостірегулятор обертів
Комплектація3-позиційна рукоятка
Інше
Довжина кабелю3 м
Вага4.25 кг
Офіційний сайтprocraft.ua
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2024
Мережева болгарка потужністю 1400 Вт. Цей інструмент призначений для виконання робіт, пов'язаних з очищенням і шліфуванням поверхонь, видаленням іржі та лакофарбових матеріалів, очищенням зварювальних швів і різанням металопрокату та інших матеріалів. На шпиндель болгарки Procraft PW2200ES можна встановлювати пелюсткові шліфувальні диски, відрізні круги та дротяні щітки діаметром 180 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Procraft 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Procraft.
Купити Procraft PW2200ES
Кутошліфувальна машина Procraft PW2200ES 180 мм
Виробник: ProCraft / Тип машини: угловая / Споживана потужність: 2200 Вт / Макс. частота обертання диска: 10500 об/мин / Макс. діаметр диска: 125 мм / Живлення: от сети
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Напруга:220 В Частота струму:50 Гц Потужність:2200 Вт Кількість обертів холостого ходу:8000 об/хв Плавний запуск:Так Регулювання обертів:Так Діаметр диска:180 мм Професійна болгарка застосовується в різних галузях промисловості та в домашніх умовах. Виготовлена ​​з якісних матеріалів використовується для шліфування, полірування, різання та... щезачистки та зачистки різних поверхонь
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Кутошліфувальна машина Procraft PW2200ES 180 мм (002200) Акція!