Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Електроінструмент   /   Шліфувальні машини   /   Intertool

Болгарка Intertool WT-0227

Фото - Шліфувальна машина Intertool WT-0227
Intertool WT-0227
Основне
Типкутова (болгарка)
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Характеристики
Споживана потужність1800 Вт
Кількість обертів8000 об/хв
Макс. діаметр диска180 мм
Захисні функції
Захист від випадкового ввімкнення
Додаткові можливості
Функції та можливостіповоротна основна рукоятка
Комплектація3-позиційна рукоятка
Інше
Довжина кабелю3 м
Офіційний сайтintertool.ua
Дата додавання на E-Katalogберезень 2019

Продуктивна і доступна кутова шліфувальна машина високої потужності, розрахована на роботу з абразивними дисками діаметром 180 мм. Призначена для сухої абразивної обробки (шліфування і зачистки) металевих і твердих мінеральних поверхонь різного ступеня твердості. Прекрасно справляється з різанням металевих конструкцій (конструкційні та нержавіючі сталі, кольорові метали та їх сплави), залізобетону, натурального/штучного каменю, цегли та інших будівельних матеріалів.

Глибина пропилу може досягати 50 мм. надійний колекторний електродвигун з повітряним охолодженням розвиває потужність до 1800 Вт. Він має повноцінний захист від пилу і обладнаний системою плавного старту, що запобігає характерний ривок при запуску. Завдяки високому крутному моменту і вражаючою швидкості різання, кутова шліфувальна машина Intertool WT-0227 може стати хорошою помічницею при виконанні значних об'ємів демонтажних робіт. Обладнана довговічним сталевим конічним редуктором в легкосплавному корпусі, який швидко розсіює тепло. Є захист від ненавмисного включення після знеструмлення, поворотна основна і знімна Упорна рукоять з ефективним поглинанням вібрації (може встановлюватися в трьох положеннях).

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool WT-0227

Усі ціни 8 →

Кутова шліфмашина Intertool WT-0227

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
2 649 грн.

Шліфмашина кутова 1800 Вт, діаметр круга 180 мм, 8000 об/хв., плавний пуск INTERTOOL WT-0227 WT0227

Ця КШМ - гарний варіант для тих, хто планує зайнятися будівництвом або ремонтом. Велика глибина пропилу (близько 50 м... щем) в поєднанні з великою потужністю дозволить легко впоратися з різанням різноманітних металевих конструкцій, будівельних матеріалів, труб тощо. Функціонал Ця КШМ зберігає оберти навіть під великими навантаженнями, використовує диски Ø 180 мм з
Dsvavto.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
2 566 грн.

Болгарка (кутова шліфувальна машина) Intertool WT-0227

Виробник: Intertool / Тип машини: кутова / Споживана потужність: 1800 Вт / Макс. частота обертання диска: 8000 об / хв / Макс... ще. діаметр диска: 180 мм / Живлення: від мережі
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 610 грн.

Болгарка Intertool WT-0227

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
2 699 грн.

Intertool Intertool WT-0227 129327

Электроинструмент от известного производителя Intertool заинтересует не только умельцев, но и профессионалов. Болгарка данной... щемодели позволяет работать с камнем, металлом, деревом, керамикой и прочими типами материалов. Купить Intertool WT-0227 рекомендуется для резки, шлифовки, зачистки и полировки
ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 749 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Intertool WT-0227

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди