Каталог   /   Дім і ремонт   /   Відеоспостереження та охорона   /   Камери відеоспостереження   /   Provision

Камера відеоспостереження Provision I2-320AB-28

Фото - Камера відеоспостереження Provision I2-320AB-28
Provision I2-320AB-28
Колір
Використаннявулична
Тип корпусаспрямована
ПідключенняBNC
Можливості камери
Конструкція і можливостіналаштування області інтересів (ROI)
датчик освітленості
мікрофон
ІЧ підсвічування
Кількість світлодіодів2 шт.
Дальність підсвічування20 м
Матриця
Тип матриціCMOS
Розмір матриці1/3"
Кількість мегапікселів2 МП
Роздільна здатність відео1920x1080 пікс.
Роздільна здатність (TV лінії)700 ТВЛ
Частота кадрів25 к/с
Мінімальне освітлення0.005 люкс
Світлосилаf/1.2
Відношення сигнал/шум52 дБ
Компенсація засвіченняDWDR+BLC
Об'єктив
Тип фокусногопостійне
Фокусна відстань2.8 мм
Кут огляду по горизонталі90 °
Інше
Джерело живлення12 В
Споживана потужність3 Вт
Робоча температура-30 °C ~ +50 °С
Максимальна вологість90 %
Рівень захистуIP67
Матеріал корпусапластик
Габарити172.2x73.4x74.5 мм
Вага160 г
Офіційний сайтprovision-isr.com
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Provision I2-320AB-28

HD-TVI відеокамера 2 Мп Provision-ISR I2-320AB-28 (2.8 мм) з вбудованим мікрофоном для системи відеонагляду

Маркетплейс: Rozetka.ua  Hikandy З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 297 грн.

Відеокамера для системи відеоспостереження Provision ISR I2-320AB-28 (302069)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Translation tools З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 320 грн.

Камера відеоспостереження Provision-ISR I2-320AB-28 (2.8)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ELECTRON З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 726 грн.

Вулична HD відеокамера з мікрофоном Provision-ISR I2-320AB-28, 2Мп

Маркетплейс: Rozetka.ua  SurvEye З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 317 грн.

2 Мп відеокамера Provision-ISR I2-320AB-28 (2.8 мм) для системи відеоспостереження

Маркетплейс: Rozetka.ua  IP2HOUSE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Provision I2-320AB-28