Конвектор Rainberg RB-169 2 кВт
Rainberg RB-169 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Rainberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Rainberg RB-169 2 кВт
Все цены 14 →Кварцовий обігрівач Rainberg RB-169 (2 кВт) ICL44 | 922 грн. |
Конвектор обігрівач RAINBERG RB-169 2000W Білий | 1 550 грн. |
Кварцовий обігрівач Rainberg RB-169 (SH774112) | 922 грн. |
Конвектор RAINBERG RB-169 Білий електричний Обігрівач 2000Вт з регулювання | 1 755 грн. |
Конвектор обігрівач RAINBERG RB-169 2000W Білий | 2 150 грн. |
eще 9 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →